logo geoteo krzywe
Start Wspieramy
O nas
Nasza oferta to kompleksowa obsluga klienów od doradctwa przez projekt do realizacji inwestycji nowoczesnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Wybierajac ogrzewanie domu za pomoca pompy ciepła otrzymacie Państwo wyjatkowo niskie koszty ogrzewania i eksploatacji, jak równiez zmniejszoną emisję substancji szkodliwych. Nowoczesne pompy ciepła bardzo efektywnie ogrzeją budynek oraz ciepłą wodę i zapewnią chłodzenie latem. Oferujemy Panstwu optymalny komfort mieszkania i niskie rachunki za ogrzewanie. Za cenę 1kw energii elektrycznej dostajecie 4,5 kw energi grzewczej resztę stanowią odnawialne zródla energii.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą rzeszowskiej firmy Geo Teo, która montuje pompy ciepła oraz zajmuje się kopaniem studni głębinowych. Nasze instalacje realizujemy zarówno w dużych, jak i w małych obiektach. Zakres naszej działalności obejmuje:
-instalacja wentylacji mechanicznej - rekuperatory,
-projekt instalacji górnego oraz dolnego źródła,
-dobór, sprzedaż, montaż, serwis pompy ciepła,
-wykonanie kolektorów pionowych własna wiertnica,
-wykonanie inst. wod-kan,
-wykonanie inst. ogrzewania podłogowego,
-kolektory słoneczne,
-studnie głębionowe
-pompy ciepła CWU

Jesteśmy firmą instalatorską i współpracujemy z producentami oferującymi pompy ciepła, w tym z: Alphainno Tec, Dimplex, Stiebel Eltron, Gejzer, Viessman oraz Nibe, Ivt, Danfos, Buderus, a także Ecoforest i Waterkotte. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów, dlatego zapewniamy indywidualną wycenę każdej przygotowanej przez nas instalacji. Wszystkie realizacje oddajemy w terminie ustalonym z klientem. Nasi pracownicy to doświadczona i bardzo dobrze wykwalifikowana kadra, dzięki której możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Z nami rekuperacja czy montaż pompy ciepła zostanie wykonany w sposób profesjonalny, co zapewni komfortowe użytkowanie systemu.
Jestesmy firma instalatorska i wspołpracujemy z producentami pomp ciepla;Alphainno Tec, Dimplex Viessman,Nateo, Geizer, Nibe, Ivt, Danfos. Każdy klient ,każda instalacja
wyceniana jest indywidualnie.

Zapraszamy do wspolpracy.
 
Reklama