logo geoteo krzywe
Start Ogrzewanie Podłogowe i Ścienne
PDF Drukuj Email
Wpisany przez Happy User   
poniedziałek, 08 września 2014 15:22

 

Ogrzewanie podłogowe 

 

Wodne ogrzewanie podłogowe wymaga starannego zaplanowania jak i wykonania. Po zakończeniu robót montażowych rury grzewcze będą ukryte pod wylewką i posadzką  więc żadne zmiany nie będą możliwe.

 

Ogrzewanie podłogowe powinno być zaplanowane już na etapie projektowania budynku. Dzięki temu architekt będzie mógł uwzględnić w planach wysokość płyty grzewczej, a także skorygować wysokość stropów i osadzenia okna balkonowego, a osoba, która projektuje instalacje sanitarne będzie mogła dobrać odpowiednią średnicę rur grzejnych oraz przygotować ich rozstaw i długość obiegów grzewczych. Z tego względu, jeśli zmienimy podczas budowy np. układ lub wielkość okien albo grubość izolacji, powinniśmy powiadomić o tym również projektanta. Niedoinformowanie może prowadzić do tego, że montowane u nas ogrzewanie podłogowe może działać niepoprawnie.

 

Firma Geo Teo z Rzeszowa oferuje profesjonalne wykonanie ogrzewania podłogowego. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu montażu instalacji wentylacji mechanicznej, w tym rekuperatorów oraz powietrznych i gruntowych pomp ciepła. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

 

                                                                                                                                                  dsc 0008                            
Poprawiony: środa, 15 czerwca 2016 20:37
 
Reklama