logo geoteo krzywe
Start Instalacje Wodne i Kanalizacyjne
GEJZER

imagesFirma Gejzer powstała w 1988 roku.  Przechodziła wiele transformacji, aby uzyskać odpowiedni kształt europejskiego przedsiębiorstwa.  Jednym z atutów jest prowadzenie działalności  przez członków rodziny, która bierze udział w  jej rozwoju. Gejzer od lat zajmuje się montażem  pomp ciepła. Pomysł wyprodukowania typoszeregu tych urządzeń, pojawił się podczas obserwacji rynku oraz stale rosnących cen  produktów. Dzięki temu, udało nam się stworzyć polskie produkty wysokiej jakości, które spełnią Państwa wymagania i potrzeby.  Zapewniają najwyższy komfort oraz oszczędności ogrzewania budynków i podgrzewania ciepłej  wody użytkowej, dzięki czemu przekonacie się Państwo do ekologicznej technologii ogrzewania  pompą ciepła Gejzer

Tak piszą o sobie:

"Jesteśmy nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem. Mamy za sobą wieloletnie  doświadczenie oraz wiedzę, dzięki której możemy z powodzeniem realizować naszą misję.  Zajmujemy się produkcją pomp ciepła , projektowaniem oraz montażem systemów  grzewczych na terenie całej Polski. Gejzer powstał po to, aby tworzyć urządzenia  grzewcze - funkcjonalne, komfortowe, estetyczne. Oferujemy Państwu naszą wiedzę,  umiejętności oraz doświadczenie w branży grzewczej .  Otwieramy się na potrzeby rynku i będziemy z powodzeniem spełniać jego oczekiwania.  Naszym priorytetem jest dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług.  Stwarzamy naszym dealerom możliwość zbudowania trwałych i stabilnych relacji  biznesowych. Najlepszą rekomendacją firmy Gejzer są nasze realizacje i referencje,  które stanowią najlepsze odzwierciedlenie naszych umiejętności oraz wysokich  standardów pracy.  Ważne wartości i przekonania. Uczciwość wobec klientów i kontrahentów. Kierujemy się zasadami etyki zawodowej.    

Jesteśmy odpowiedzialni za swoje decyzje, działania i ich rezultaty. Korygujemy błędy i uczymy się na nich. Stawiamy sobie konkretne cele. Wprowadzamy zmiany aby uzyskać pożądane rezultaty. Promujemy rozwój zawodowy pracowników."

 
Reklama